Celem Makijażu trwałego jest precyzyjne dobranie kształtu, barw oraz naturalne podkreślenie kobiecości. Piękny wygląd o poranku, po wyjściu z basenu, przez całą dobę wspaniale wpływa ma samopoczucie i niewątpliwie uszczęśliwia coraz bardziej aktywną nowoczesną kobietę.

Makijaż Contur Make-up pozwala kobiecie czuć się w każdej sytuacji piękną i elegancką. Mogę Panie zapewnić, że uczucie to trwa przez długi czas. Tyle ile makijaż Contur Make-up. Staram się, aby tak go wykonać, żebyśmy tylko my wiedziały, że jest on na Twojej twarzy. Moda zmienia się często, a Twój makijaż pozostaje. Niech więc będzie on naturalny, elegancki i ponadczasowy.

LONG TIME LINER Conture Make-up to mikropigmentacja nr 1 na świecie. Po wstępnej konsultacji odnośnie Pani oczekiwań rysujemy specjalnymi kredkami L.T.L. obrys ust, bywa tak aby mogła Pani zapoznać się z ich nową perfekcyjną formą. Dopiero później rozpoczynamy pigmentację skóry za pomocą urządzenia L.T.L. Dzięki tej b. delikatnej merodzie pigmenty medyczne pochodzenia naturalnego nie toksycznem nie alergizujące zostają osadzone w naskórku. Utrzymuję się w sposób widoczny ok. 3 lat. W tym czasie dochodzimy do stopniowego i równomiernego rozjaśnienia barwnika.

Dla kogo luksus makijażu trwałego?
 • Dla osób które rano wyglądają blado i mało wyraziście
 • Osób zapracowanych, skraca znacznie czas wykonywania porannego makijażu
 • Uprawiających sporty wodne
 • Starszych mających problemy ze wzrokiem
 • Planujących pobyt w szpitalu
 • Pozbawionych brwi, rzęs np. po chemioterapii
 • Cierpiących z powodu asymetrii ust, brwi
 • Dla wszystkich którzy chcą na długo skorygować niedoskonałość swojej urody.
Eye Lines – na powiece górnej i dolnej – kreski rysowane pomiędzy rzęsami optycznie je zagęszczają, podkreślając kształt oka. Dodają spojrzeniu głębi, uwodzicielskiego czaru. W końcu będziesz mogła cieszyć się makijażem naturalnie wydobywającym Twoje piękno

NOWOŚĆ
Kreski dekoracyjne, powieki górnej – dodatkowo pogrubione, wydłużające się podstawą bardziej dekoracyjnego makijażu

Lips
Usta – nadając idealny obrus ust likwidujemy ich asymetrię, korygujemy kształt powiększając lub pomniejszając wypełniając całe usta kolorem wyrównujemy braki pigmentacyjne. Możemy uzyskać efekt delikatnych, naturalnych świeżych ust lub interesująco zarysowanych.

NOWOŚĆ!
Lip Light – dodatkowe rozświetlenie ponad górną wargę powiększy optycznie zbyt płaskie usta.

Eyebrows
Brwi stanowią najważniejszy punkt twarzy, ramę dla oka. Perfekcyjnie dobrany kształt łuku brwiowego za pomocą makijażu Conture Make-up podkreśla charakter twarzy, wyrównuje ewentualne asymetrie, wypełnia braki we włoskach, gwarantuje idealny wygląd każdego dnia.

NOWOŚĆ!
Pigmentacja brwi metodą włoskową

Pielęgnacja przez zabiegiem:
Kreski
1. Warto zadbać o nawilżenie skóry powiek
2. W przypadku wrażliwych powiek skłonnych do opuchnięć warto przed zabiegiem przyjmować kapsułki homeopatyczne z arniki lub AESCIN
3. Dobrze jest wykonać zabieg henny rzęs ponieważ po zabiegu nie można ich malować przez 10 dni

Brwi:
Najlepiej nie depilować przez ok 1 m-c. daje to możliwość idealnego doboru kształtu do naturalnej linii włosków brwi
Ależy nawilżyć skórę w przypadki gdy jest zbyt sucho, wykonać peeling jeśli jest zbyt zgrubiała, matowa, oczyścić jeśli jest zanieczyszczona.

Usta
Obowiązkowo należy przyjmować Heviran 400 3 razy dziennie przez 3 dni przed zabiegiem. Lek jest preparatem przeciwwirusowym, chroni przed występowaniem opryszczki. Aktywna opryszczka uniemożliwia nam wykonanie makijażu trwałego. Zabieg powinniśmy wykonać po 2 tygodniach od całkowitego wygojenia opryszczki. Należy zadbać o nawilżenie wygładzenie powierzchni ust. Spierzchnięte spękane usta słabiej przyjmują pigment. Tak przygotowana skóra lepiej chłonie pigment, pozwala nam na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego rysunku. W efekcie końcowym makijaż jest bardziej wyrazisty i utrzymuje się w takim stanie dłuższy czas.

Pielęgnacja po wykonaniu zabiegu
Usta
 • Przyjmować Heviram jeszcze przez 3 dni 3 x dziennie
 • Nie moczyć, nie trzeć, nie dotykać skóry w miejscu pigmentacji
 • Nie myjemy skóry mydłem
 • Nie korzystamy z sainy, solarium, zabiegów SPA
 • Należy wykluczyć kąpiele w basenie, jeziorze itp.
 • Należy smarować kilka razy dziennie przez pierwsze 3 dni smarując pigmentowaną powierzchnię poleconym kremem przez linergistkę
Po zagojeniu
 • Nie dopuszczać do wysuszenia nadmiernego opalania, unikać agresywnych peelingów w miejscu pigmentacji
Uwaga
W przypadku nie przestrzegania zasad pielęgnacji mogą występować odbarwienia o wszelkich wypełnieniach , wstrzykiwania jeśli były wykonywane należy poinformować, jeśli są planowane lepiej wykonać. Po makijaży trwałym