Co to jest TechnoTan?
Opalanie sprayem bez wykorzystywania fal UV jest bezpieczne, zdrowe i wygodne w stosowaniu. Jest to alternatywa dla osób, które marzą o pięknej opaleniźnie, ale nie mogą przebywać na słońcu oraz w solarium z powodów zdrowotnych lub braku czasu. Aplikacja TechnoTan jest zupełnie bezpieczna, zabiera jedynie 10 minut. TechnoTan jest bez zapachu, bez smug, a także nie powoduje pomarańczowego koloru. Kosmetyk zawiera zestaw ekstraktów roślinnych i ziołowych, włącznie z wyciągiem z aloesu, dodanego w celu ożywienia skóry. Zabiegi TechnoTan są bezpieczne dla każdego z nas, przede wszystkim dla kobiet w ciąży, dla osób po operacjach, z bliznami czy bielactwem. W ofercie TechnoTan znajdują się cztery koloru płynu (oliwkowy, szampański, czekoladowy oraz najciemniejszy czekoladowy royal) co umożliwia idealne dobranie koloru opalenizny do karnacji.

Przygotowanie:
TechnoTan działa na zewnętrzne partie skóry, która jest stale ścierana poprzez naturalny peeling, Tak więc opalenizna uzyskana dzięki produktowi będzie trwała dłużej, jeśli dokonasz takiego peelingu przed zabiegiem, stosując specjalny balsam lub gąbkę. zwracając szczególną uwagę na kolana, łokcie i pięty. Twoja skóra przed zabiegiem powinna być absolutnie pozbawiona jakiegokolwiek środka nawilżającego, balsamu, dezodorantu, perfum. Na zabieg przygodzimy odtłuszczeni po prysznicu. Ubieramy się natomiast w luźna, ciemne rzeczy. Depilacja lub golenie - 24 godziny przez zabiegiem. Zabieg wykonywany jest w bieliźnie, stroju kąpielowym, stringach lub nago - wybór należy do Ciebie.

Pielęgnacja po zabiegu:
Po zabiegu przez 6 godzin należy unikać kontaktu z wodą, a także obfitego pocenia się np. podczas sportu. Nie wycierać nałożonego płynu. Po upływie czasu, w którym płyn reaguje z naskórkiem, należy wziąć prysznic i zmyć nadmiar preparatu, kąpiąc się tak długo, aż zacznie płynąć czysta woda. Pod prysznicem nie używać gąbek tylko samego żelu do kąpieli. Teraz najlepiej nawilżać skórę wszelkimi balsamami i kremami, w cellu przedłużenia opalenizny.